praca

Aktualności z rynku pracy

Nuzle.pl alternatywą dla Gumtree.

Poszukiwania pracy, kwiecień 27, 2022

Od 7 kwietnia 2022 użytkownicy serwisu Gumtree nie mogą korzystać z usług tej platformy. Aby nie tracić możliwości zamieszczania ofert pracy w internecie, można skorzystać z jednego z wiodących i najlepszych serwisów jakim jest obecnie Nuzle.pl.

Zakończenie działalności Gumtree, podyktowane było w dużej mierze spadkiem popularności tej platformy w Polsce. Serwis powstały w 2004 roku, swój szczyt popularności osiągnął dekadę temu, kiedy to z usług platformy korzystały miliony użytkowników. Ogłoszenia dodawane były w szerokiej gamie kategorii.

Jedną z najczęściej odwiedzanych kategorii była kategoria, dotycząca ofert pracy. To tu Użytkownicy mogli dodawać oferty pracy, jak również zamieszczać ogłoszenia o jej poszukiwaniu.

Nic więc dziwnego, iż w momencie kiedy Gumtree ogłosiło zakończenie działalności w Polsce, gro użytkowników zaczęło zastanawiać się, gdzie teraz zamieszczać oferty pracy w internecie.

Nie stanowiłoby to większego problemu (obecnie jest wiele serwisów internetowych, które zajmują się publikacją ofert pracy), gdyby nie fakt, iż w większości są to serwisy płatne.

Każdy kto korzystał z zamieszczania ogłoszeń na Gumetree przyzwyczajony był do zamieszczania darmowych ogłoszeń. Nuzle.pl, jako jeden z nielicznych, daje możliwość kontynuowania takich działań.

Serwis ten posiada ugruntowaną pozycję, a każdego miesiąca coraz więcej Użytkowników decyduje się na podjęcie współpracy z tą docenianą platformą. Użytkownicy nie ponoszą opłat za dodawanie ogłoszeń o pracę, jak również nie płacą abonamentu za posiadanie konta w serwisie.

Serwis również współpracuje z licznymi platformami partnerskimi (między innymi Lento.pl), co daje dodatkowy zasięg publikowanych ogłoszeń.

Dodawanie ofert pracy na Nuzle.pl jest bardzo proste i bezpłatne co stanowi idealną alternatywę dla nieistniejącego już Gumtree. Platforma posiada wersję mobilną, która dodatkowo poprawia łatwość korzystania z jej funkcjonalności. Czy faktycznie jest wygodnie wystarczy się przekonać i dodać ogłoszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.